V roku 1950 vynašiel Alfréd Kärcher vysokotlakový čistič. Odvtedy firma Kärcher neustále svoju ponuku optimalizuje a ďalej rozvíja. Výkonné čistiace prístroje tohto lídra svetového trhu sa dajú univerzálne používať aj v súkromnej sfére, v byte, v dome, v pivnici, v domácej dielni či garáži a okolo domu.Súčasným najvychytenejším modelom z ponuky vysokotlakových čističov je akciový model K 5.610 T 250. Je vybavený vodou chladeným indukčným motorom s dlhou životnosťou. Ideálne sa hodí na pravidelné používanie pri strednom až silnom znečistení na práce okolo domu. Vďaka plošnému čističu T250 sú aj väčšie plochy rýchlo vyčistené. Ideálnym pomocníkom na plochách je aj rotujúca umývacia kefa. Stroje je vybavený reguláciou čistiaceho prostriedku a inovačným systémom Plug 'n' Clean - pre rýchle a pohodlné striedanie čistiacich prostriedkov iba jedným pohybom ruky. Okrem toho ponúka hadicu, ktorá je na oboch koncoch vybavená systémom Quick Connect. Kryt z nárazu vzdorného plastu chráni agregát pohonu a čerpadla pred špinou a poškodením.


Vysokotlakový čistič je nenahraditeľným pomocníkom pri upratovaní a čistení podláh, chodníkov, plotov, terás, áut, okien, jednoducho všetkého, na čom sa podpísal zub času, alebo nepriazeň počasia. S týmto prístrojom sa čistenie mení z namáhavej práce na zábavu. Ušetrený čas, ale aj peniaze za autoumyváreň, alebo množstvo čistiacich prípravkov, môžete viac investovať do príjemného relaxu celej rodiny.
TL TRAIDING, s.r.o. je špecializovaná predajňa čistiacej techniky značky Kärcher.
Ochotný personál sa teší na Vašu návštevu a určite Vám spoľahlivo poradí pri výbere toho vášho správneho vysokotlakového čističa.
 

TL TRAIDING, s.r.o.
Priemyselná 13, Žiar nad Hronom
( za čerpacou stanicou Slovnaft )
Otvorené:
Po – Pia od 8:00 do 16:00
Web: www.tltrading.sk
 


Pridal: Nataška Kategória: TL TRAIDING, Pondelok 16 apríl 2012 - 01:10:16, Prečítané: 12999x
Zdielaj túto správu: Facebook Čítať / pridať komentár, komentárov: 0
http://www.tvziar.tv/news.php?cat.28

Video k správe
Dobré Slabé
49 %
Fotogaléria k správe
Diskusia k správe
Ďalšie novinky vo zvolenej kategórii:

Neradi umývate okná? Už zajtra môže byť všetko inak!

Na úvod nezaškodí zopár historických informácií. Alfred Kärcher založil rodinný podnik v roku 1935 v Stuttgart-Bad Cannstatte, kde spočiatku spoločne so svojim otcom prevádzkoval konštrukčnú kanceláriu. Inovácia bola teda krstným otcom založenia komanditnej spoločnosti Alfred Kärcher Kommanditgesellschaft.

49 %

ATV je s vami každý deň - informujme sa navzájom

Partneri ATV

© MAJOR Invest inc.
Vyhľadávanie a filter príspevkov
http://www.rmr-stav.sk/
Pohotovosť má lekáreň: Dr. Max ,(v NsP) od 20,00 do 22:30 hod.
Adresa: Sládkovičova 13
Telefón: 045 / 672 33 45
Pohotovosti lekární na ďalšie dni
Obedné menu na dnes zverejnilo:
11 reštaurácií Menu dnes | Zajtra
Odporúčame:
http://www.milujsvojevlasy.sk/
TOP 10
https://www.stranapriamademokracia.sk/
ATV na facebooku
Vaša anketa
Je podľa vás v meste dosť zelene?

ÁNO

NIE

Je mi to jednoPoslané Nataška
Celkom hlasov: 34 Komentáre: 0
Predošlé ankety