Predstavujeme ďalších psov, ktorí túžia mať svoj domov s dobrými majiteľmi.Samanta
Je asi 2. mesačné šteniatko. Je veľmi prítulná, rozumná. Pekne chodí na vodítku popri nohe. Je veľmi kontaktná, učenlivá, dokáže poslúchať. Je vhodná k deťom, s inými psíkami sa znáša. Má rada vodu, prechádzky, je aktívna. Očkovaná, čipovaná. Adopcia je podmienená kastráciou po prvom háraní. V galérií obrázok 1 až 4.

Oli
Oli je ročný psík, kríženec ričbeka. Je to veľmi kontaktný psík, naviazaný na človeka. So psíkmi je znášanlivý, je poslušný, na vodítku neťahá. Javý sa ako psík do bytu, ale môže ísť aj k domu s prístupom dnu. Očkovaný, čipovaný, kastrovaný. V galérií obrázok 5 až 8.

Cheeky
Cheeky je 2. ročný psík Jack Russel Teriéra alebo jeho kríženca. Prekypuje energiou, je veľmi hravý a priateľský. Hľadáme mu aktívnu rodinu, ktorá mu poskytne domov, aký si toto špecifické plemeno vyžaduje. Na vodítku neťahá. Je kastrovaný, očkovaný a čipovaný. K iným psom je dominantnejší. V galérií obrázok 9 až 12.

Dobby
Tento psík je kríženec š[cenzurované], menšieho vzrastu. Je kľudný a priateľský. Je poslušný, užíva si ľudskú prítomnosť. S inými psíkmi sa znesie. Vhodný je do bytu, môže ísť aj k deťom. Nie je uštekaný, je veľmi učenlivý. Očkovaný, čipovaný, kastrovaný. V galérií obrázok 13 až 16.

Hugo
Adoptovali si ho ešte ako rozkošné šteniatko. Keď vyrástol, vrátili ho spať do útulku. Je to mladý asi 1,5 ročný psík, nie veľký ( cca 10 kg), veľmi milý, aktívny. Na vychádzkach poslúcha, užíva si každé pohladenie a lásku. Hugo je vhodný aj k deťom. Na vodítku neťahá. S inými psíkami sa znesie. Je kastrovaný, očkovaný a čipovaný. V galérií obrázok 17 až 20.

Burko
Burko je priateľský, aktívny, temperamentný a veselý psík. Všetko ho zaujíma a ničoho sa nebojí. Má asi 5 rokov, je to mix lhasa apso, tibetský teriér a shitzu. Je zvyknutý na obojok a vodítko, rád sa vozí v aute. Nie je vhodný k mačičkám a so psami vychádza individuálne. Je vhodný k rodinnému domu s prístupom dnu, alebo do bytu. Očkovaný, čipovaný, kastrovaný. V galérií obrázok 21 až 24.

Gala
Päť ročná fenka nemeckého ovčiaka. Je veľmi milá a oddaná spoločníčka, nadmieru poslušná. Je aktívna, vyrovnaná, dobrá povaha. Je vhodná aj k deťom. Očkovaná, čipovaná, kastrovaná. V galérií obrázok 25 až 28.

Dášenka
Dášenka je 6 ročná teriérka. V útulku je už tri roky. Predtým žila so svojim starším pánom v byte, ktorý sa jej ale musel vzdať, z vážnych rodinných dôvodov. Dášenka má hygienické návyky. S inými psíkmi sa znesie individuálne. Očkovaná, čipovaná, kastrovaná. V galérií obrázok 29 až 32.

Suri a Kiwi
Tieto ročné sestričky, boli nájdené na ulici, ako sa spoločne chúlia a trasú, celé premočené a ufúľané. Obidve majú krásne sfarbenú, jemnú srsť. Sú malého vzrastu. Bledá Suri je trošku chudšia a bola viac ustráchaná. Guľatejšia Kiwi, s tmavou srsťou na tvári, je smelšia. Jedna druhú strážia. Bolo by dobré, keby si našli spoločný domov - sú na seba veľmi naviazané. Vhodné sú do bytu, alebo k domu s prístupom dnu. Očkované, čipované, kastrované. V galérií obrázok 33 až 37.

Informácie i týchto, ale aj o iných psíkoch dostanete aj na telefonych číslach 0949 328 736, 0908 661 737.


Pridal: Tatiana Gemzova Kategória: Psí útulok, Pondelok 25 august 2014 - 07:52:41, Prečítané: 5032x
Zdielaj túto správu: Facebook Čítať / pridať komentár, komentárov: 0
Fotogaléria k správe
Diskusia k správe
Ďalšie novinky vo zvolenej kategórii:

Poznáme meno Žiarskeho chlpáča 2019

OZ Strážni anjeli a Mestské kultúrne centrum zorganizovali už 8 ročník tradičnej súťaže psíkov bez papierov pôvodu Žiarsky chlpáč.

Žiarsky chlpáč 2018 sa volá Lili

V parku Štefana Moyzesa sa stretli na 7.ročníku podujatia Žiarsky chlpáč malí aj veľkí štvornohí miláčikovia a ich hrdí majitelia.

Prvé “Búranie mýtov” v žiarskom parku

Posledný deň júna patril veľkým aj malým štvornohým miláčikom.

Psíky v útulku si užívajú nový výbeh

Hneď vedľa útulku pre psov v areáli družstva behajú psíky v novom veľkom výbehu. Pôvodne nevyužívaný pozemok dalo k dispozícií Občianskemu združeniu Strážni anjeli žiarske poľnohospodárske družstvo.

Žiarsky útulok pre psíkov je nateraz zatvorený, objavila sa tam psinka

V sobotu večer informoval správca žiarskeho útulku, že je do odvolania zatvorený.

Žiarsky chlpáč 2017+VIDEO

Občianske združenie Strážni anjeli zorganizovalo 6. ročník obľúbenej výstavy bez papierových psíkov a ex útulkáčov - Žiarsky chlpáč. Podujatie sa konalo 4.augusta tradične v parku Š.Moysesa v Žiari nad Hronom. Tradične prišiel aj veľký milovník psíkov a podporovateľ žiarskeho útulku Robo Mikla.

Žiarsky chlpáč 2016

V sobotu 3.júla sa v parku Štefana Moysesa konal už 5. ročník podujatia Žiarsky chlpáč

Žiarsky chlpáč 2015

V sobotu 20. júna s v Parku Štefana Moysesa stretli milovníci psíkov bez preukazu pôvodu.

Spravte dobrý skutok

Súčasné kapacity útulku, ktorý prevádzkuje OZ Strážni anjeli sú takmer naplnené. V útulku je viac ako 30 psíkov čakajúcich na svoj nový domov.

Veria, že tiež dostanú svoj Mikulášky darček

Chceli by ste pomôcť psíkom v útulku, ale nemôžete si žiadneho adoptovať? V tom prípade ich zoberte aspoň na prechádzku. V sobotu 6.decembra organizuje Občianske združenie Strážni anjeli mikulášske venčenie útulkáčov.

52 %

ATV je s vami každý deň - informujme sa navzájom

Partneri ATV

© MAJOR Invest inc.
Vyhľadávanie a filter príspevkov
http://www.n-motor.mazdadealer.sk/modely/mazda3.xhtml
Žiadne informácie
Obedné menu na dnes zverejnilo:
0 reštaurácií Menu dnes | Zajtra
Odporúčame:
http://skin-visage.sk/
TOP 10
https://www.stranapriamademokracia.sk/
ATV na facebooku
Vaša anketa
Je podľa vás v meste dosť zelene?

ÁNO

NIE

Je mi to jednoPoslané Nataška
Celkom hlasov: 82 Komentáre: 0
Predošlé ankety