V utorok 17. marca 2015 sme sa stretli vo vyzdobenej sále obecného úradu. Všetci sme netrpezlivo čakali na hlavného hosťa večera, ktorým bola ruská spevácka diva Nina Dilon.V utorok 17. marca 2015 sme sa stretli vo vyzdobenej sále obecného úradu. Čakala na nás príjemná atmosféra dotvorená sviečkami, teplým čajom a čajovým pečivom. Postupne sa sála začala zapĺňať do posledného miesta. Všetci sme netrpezlivo čakali na hlavného hosťa večera, ktorým bola ruská spevácka diva Nina Dilon, ktorá prijala pozvanie pani starostky a rozhodla sa zaspievať nám francúzske šansóny. Za veľkého potlesku pani starostka Ing. Mgr. Božena Kováčová, MHA privítala Ninu v našej malebnej obci. Pani speváčka hneď zaspievala nesmrteľný šansón od Édith Piaf.

Po skončení prvej pesničky nasledoval krátky rozhovor vďaka tlmočníčke pani Mgr. Márii Simonidesovej, riaditeľky ZŠ Janova Lehota. Nasledovali ďalšie a ďalšie piesne. Aby si Nina Dilon oddýchla zaspieval aj druhý hosť večera – mužská spevácka skupina SEKERA. Najväčší zážitok nastal, keď pani Nina Dilon odspievala pesničky spolu so skupinou SEKERA Prekvapila nás aj slovenskou piesňou Jesenná láska, jej slová napísal básnik Miroslav Válek, ktorú zaspievala peknou slovenčinou.

Na záver Ninu Dilon ocenila plná sála potleskom. Chceli by sme sa poďakovať všetkým, ktorí prispeli ku krásnemu kultúrnemu popoludniu. Veríme, že sa budeme môcť už čoskoro opäť stretnúť pri ďalšom Posedení pri čaji.

 

Foto:DSS J.Lehota


Pridal: DSSnádej Kategória: DSS a DD Nádej, Pondelok 23 marec 2015 - 22:36:33, Prečítané: 4534x
Zdielaj túto správu: Facebook Čítať / pridať komentár, komentárov: 0
Fotogaléria k správe
Diskusia k správe
Ďalšie novinky vo zvolenej kategórii:

Oskar bez bariér pre Janovu Lehotu

Združenie miest a obcí Slovenska (ZMOS) každoročne organizuje prestížne podujatie Oskar bez bariér. Nominovaná bola aj neďaleká obec. Včera sa rozhodlo.

Netradičná kapustnica v domove

Varenie vianočnej kapustnice pre svojich seniorov pripravili aj v Domove sociálnej starostlivosti Nádej v Janovej Lehote. Recept doniesla starostka.

Nádej v športovom duchu

Zapojili sme sa do akcie, ktorou celý týždeň žili občania našej dediny: „Týždeň športu v Janovej Lehote.“ Každý deň sme sa venovali inému druhu športového vyžitia.

Športový deň seniorov

Prázdniny sú tu a my sme sa rozhodli začať ich aktívne, s plným športovým nasadením.

Janova Lehota má novú Nádej - pozrite VIDEO

Dňa 10.11.2014 slávnostne otvorili nové Špecializované zariadenie "Nádej" pre ľudí s Alzheimerovou chorobou a rôznych druhov demencií. Pozrite, ako to v zariadení vyzerá, ako bude o nich postarané  a koľko zaplatí rodina za mesiac.

49 %

Aktívne starnutie

Jeseň života sa dá prežiť aktívne, plnohodnotne, bez nudy a pocitu zbytočnosti. Takto žijú aj naši klienti.

Tešíme sa z nového auta

Klienti DSS a DD Nádej sa tešia z nového autíčka. Na výlety či vyšetrenia budú cestovať pohodlnejšie v aute prispôsobenom ich potrebám.

Slivkový deň - pridané VIDEO

V stredu 20. augusta bol v domove dôchodcov a sociálnych služieb Nádej v Janovej Lehote modrý, slivkový deň.

52 %

Rádio "Nádej"

Klienti DSS a DD Nádej v Janovej Lehote sú mimoriadne kreatívni, čo potvrdzuje ďalšia aktivita, ktorú v zariadení uviedli do praxe začiatkom mesiaca.

Oslava rodiny - pridané VIDEO

"Rodina je miestom lásky a života. Miestom, kde láska rodí život." Ján Pavol II.


ATV je s vami každý deň - informujme sa navzájom

Partneri ATV

© MAJOR Invest inc.
Vyhľadávanie a filter príspevkov
http://www.n-motor.mazdadealer.sk/modely/mazda3.xhtml
Žiadne informácie
Obedné menu na dnes zverejnilo:
0 reštaurácií Menu dnes | Zajtra
Odporúčame:
http://skin-visage.sk/
TOP 10
https://www.stranapriamademokracia.sk/
ATV na facebooku
Vaša anketa
Je podľa vás v meste dosť zelene?

ÁNO

NIE

Je mi to jednoPoslané Nataška
Celkom hlasov: 82 Komentáre: 0
Predošlé ankety