Fotky z oceňovania časovky žien, junioriek a juniorov na Majstrovstvách SR a ČR v cyklistike.



Fotky urobil Miro Majer

VÝSLEDKY:

JUNIORKY:

Späť Kopletné celkové výsledky v PDFHľadaj
 
Por.          Št.č.          UCI         Meno            Team            Čas                Strata                   Rýchl.
 
 

 
CZE
 
  1. / 1. 14 10010944008   Elizabeth UNGERMANOVÁ KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou 31:33.42 00:00,00 38.02 km/h  
  2. / 2. 12 10015141377   Barbora DŽERENGOVÁ TEAM DUKLA PRAHA 32:08.22 00:34,80 37.34 km/h  
  3. / 3. 16 10015335377   Markéta HÁJKOVÁ Sportovní klub policie Duha Lanškroun (SKP Duha Lanškroun) 32:38.76 01:05,34 36.75 km/h  
  4. / 4. 18 10047368619   Anna BOHATÁ SKC TUFO Prostějov 33:10.32 01:36,90 36.17 km/h  
  5. / 6. 15 10015286372   Natálie VALUCHOVÁ SKC TUFO Prostějov 33:14.83 01:41,41 36.09 km/h  
  6. / 7. 13 10011008268   Lucie KRUPOVÁ Expres CZ - Scott Team Kolín 33:50.61 02:17,19 35.45 km/h  
  7. / 9. 17 10015426519   Tereza ŠVIHÁLKOVÁ KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou 34:10.45 02:37,03 35.11 km/h  
  8. / 10. 24 10023478226   Tereza VANÍČKOVÁ IVAR-CS AUTHOR team 34:15.81 02:42,39 35.02 km/h  
  9. / 12. 19 10015286271   Ema CETKOVSKÁ SKC TUFO Prostějov 34:25.80 02:52,38 34.85 km/h  
  10. / 16. 21 10056482777   Katerina OBSTOVÁ Sportovní klub policie Duha Lanškroun (SKP Duha Lanškroun) 35:23.20 03:49,78 33.91 km/h  
  11. / 17. 20 10015426216   Klára ŠABAKOVÁ TJ LOKOMOTIVA BEROUN 35:39.40 04:05,98 33.65 km/h  
  12. / 18. 23 10015854531   Eva JIROUŠKOVÁ TEAM DUKLA PRAHA 35:58.91 04:25,49 33.35 km/h  
  13. / 20. 22 10047762174   Hana HEŘMANOVSKÁ TJ UNIČOV 36:46.70 05:13,28 32.62 km/h  
 
SVK
 
  1. / 5. 3 10046055984   Petra MACHÁLKOVÁ CyS - Akadémia Petra Sagana 33:13.08 01:39,66 36.12 km/h  
  2. / 8. 1 10015336185   Lucia MICHALICKOVÁ CyS - Akadémia Petra Sagana 34:06.96 02:33,54 35.17 km/h  
  3. / 11. 4 10046071748   Júlia HRTÁNKOVÁ Finančné centrum Team 34:25.30 02:51,88 34.86 km/h  
  4. / 13. 2 10046032948   Sona PILAROVÁ Slávia ŠG Trenčín 34:42.68 03:09,26 34.57 km/h  
  5. / 14. 5 10011068185   Martina ŠEFCÍKOVÁ CK Banská Bystrica 34:45.06 03:11,64 34.53 km/h  
  6. / 15. 6 10046033857   Laura DEBNÁROVÁ CyS - Akadémia Petra Sagana 34:45.42 03:12,00 34.52 km/h  
  7. / 19. 10 10046089431   Miriam TURZOVÁ Mládežnícky cyklistický klubu Nitra 36:10.15 04:36,73 33.17 km/h  
  8. / 21. 8 10059307295   Andrea ULIČNÁ ŠK Železiarne Podbrezová,a.s. 36:54.30 05:20,88 32.51 km/h  
  9. / 22. 9 10046031736   Dominika TURÓCZIOVÁ Športový klub HORAL-ALTO Slovakia Svit 37:43.26 06:09,84 31.81 km/h  
  10. / 23. 7 10046055580   Zuzana SOLGAJOVÁ Mládežnícky cyklistický klubu Nitra 38:35.42 07:02,00 31.09 km/h  

 

ŽENY:


CZE
1. / 1.    14    10009335121         Nikola NOSKOVÁ    Bepink Cogeas    39:02.24    00:00,00    40.26 km/h    
2. / 2.    10    10004738937         Jarmila MACHAČOVÁ    TEAM DUKLA PRAHA    39:11.40    00:09,16    40.11 km/h    
3. / 4.    19    10015208267         Tereza KORVASOVÁ    TEAM DUKLA PRAHA    40:24.92    01:22,68    38.89 km/h    
4. / 5.    12    10006602246         Lucie HOCHMANN    TEAM DUKLA PRAHA    40:31.33    01:29,09    38.79 km/h    
5. / 8.    22    10010777791         Katerina KOHOUTKOVÁ    TEAM DUKLA PRAHA    41:38.70    02:36,46    37.74 km/h    
6. / 11.    17    10013443069         Melissa VAN NECK    TEAM DUKLA PRAHA    42:07.34    03:05,10    37.31 km/h    
7. / 12.    26    10008686433         Katerina MONDLOVÁ    ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM    42:10.79    03:08,55    37.26 km/h    
8. / 13.    18    10014825018         Nada VORÁČOVÁ    TJ UNIČOV    42:19.85    03:17,61    37.13 km/h    
9. / 14.    13    10009748278         Nikola BAJGEROVÁ    KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou    42:52.02    03:49,78    36.67 km/h    
10. / 16.    11    10010585815         Anežka DRAHOTOVÁ    TEAM LOUNY    42:56.17    03:53,93    36.61 km/h    
11. / 17.    15    10008954090         Veronika MRKVICOVÁ    TJ Favorit Brno    43:09.51    04:07,27    36.42 km/h    
12. / 18.    16    10010181849         Tereza NEUMANOVÁ    TEAM DUKLA PRAHA    43:16.29    04:14,05    36.32 km/h    
13. / 19.    21    10008641569         Elena VANÍČKOVÁ    TJ UNIČOV    44:04.49    05:02,25    35.66 km/h    
14. / 20.    20    10009122933         Katerina MUDŘÍKOVÁ    CK FESO Petřvald    44:21.01    05:18,77    35.44 km/h    
15. / 23.    24    10046486828         Denisa ŠVECOVÁ    G.BENEDIKT ŠVEC CYKLOTEAM ŽELEČ    46:14.24    07:12,00    33.99 km/h    
16. / 24.    27    10010778195         Daniela TRČKOVÁ    Česká spořitelna accolade    46:18.02    07:15,78    33.95 km/h    
17. / 25.    25    10047420856         Katerina MATERNOVÁ    TEAM LOUNY    46:38.62    07:36,38    33.70 km/h    
18. / 26.    23    10015214634         Adéla KOCLÍŘOVÁ    TJ KOVO PRAHA    46:54.12    07:51,88    33.51 km/h    
SVK
1. / 3.    2    10004201801         Janka KESEG STEVKOVA    Outsiterz cycling    40:19.63    01:17,39    38.98 km/h    
2. / 6.    1    10010990282         Lucia VALACHOVA    CyS - Akadémia Petra Sagana    41:31.88    02:29,64    37.85 km/h    
3. / 7.    4    10008625607         Tereza MEDVEDOVA    BEPINK COGEAS    41:32.62    02:30,38    37.83 km/h    
4. / 9.    6    10006065716         Alzbeta PAVLENDOVA    CK Dukla Bratislava    41:42.79    02:40,55    37.68 km/h    
5. / 10.    3    10009722818         Tatiana JASEKOVÁ    BIKEPRO SK, s.r.o.    42:02.84    03:00,60    37.38 km/h    
6. / 15.    7    10005948710         Monika KADLECOVA    CK EPIC Dohňany    42:53.29    03:51,05    36.65 km/h    
7. / 21.    5    10008599032         Livia HANESOVA    CK Banská Bystrica    44:26.67    05:24,43    35.36 km/h    
8. / 22.    8    10010776680         Barbora ŠVRČKOVÁ    Dema racing team    46:01.64    06:59,40    34.15 km/h    
DNS
/    9    10046074475         Eva PAVLOVA    Firefly              0.00 km/h    
 

JUNIORI


CZE
1. / 1.    36    10015477847         Vojtech SEDLÁČEK    CK Příbram Fany Gastro    34:54.65    00:00,00    45.02 km/h    
2. / 2.    35    10011131742         Richard HOLEC    TJ Favorit Brno    35:54.89    01:00,24    43.77 km/h    
3. / 5.    40    10010966943         Šimon VANÍČEK    Expres CZ - Scott Team Kolín    36:55.08    02:00,43    42.58 km/h    
4. / 6.    38    10015327903         Daniel BABOR    TJ KOVO PRAHA    37:01.69    02:07,04    42.45 km/h    
5. / 7.    49    10051673294         Tomas BARTA    SKC TUFO Prostějov    37:06.89    02:12,24    42.35 km/h    
6. / 8.    53    10023561785         Štepán STLOUKAL    KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou    37:09.35    02:14,70    42.30 km/h    
7. / 9.    37    10048005785         Petr KLABOUCH    Velo-Club Cirkl České Budějovice    37:11.80    02:17,15    42.26 km/h    
8. / 11.    63    10023561886         Michal ROTTER    Sportovní klub policie Duha Lanškroun (SKP Duha Lanškroun)    37:28.67    02:34,02    41.94 km/h    
9. / 12.    51    10015522610         Milan KABRHEL    DUKLA PRAHA    37:37.07    02:42,42    41.78 km/h    
10. / 13.    45    10016517969         Vladimír MIKŠANÍK    ACK Stará Ves nad Ondřejnicí    37:40.94    02:46,29    41.71 km/h    
11. / 15.    43    10010946331         David HONZÁK    ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR    37:47.23    02:52,58    41.60 km/h    
12. / 16.    67    10015425913         Ondrej HÁTLE    Expres CZ - Scott Team Kolín    37:47.68    02:53,03    41.59 km/h    
13. / 19.    44    10023567344         Jan KAŠPAR    CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY    37:57.58    03:02,93    41.41 km/h    
14. / 21.    50    10047443690         Tomáš JAKOUBEK    KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou    38:00.35    03:05,70    41.36 km/h    
15. / 22.    71    10016518070         Jakub SCHIERL    Expres CZ - Scott Team Kolín    38:02.14    03:07,49    41.32 km/h    
16. / 23.    66    10047316479         Albert DUS    ELKOV AUTHOR Junior team    38:03.41    03:08,76    41.30 km/h    
17. / 24.    42    10015426115         Kryštof SOLAŘ    Expres CZ - Scott Team Kolín    38:08.58    03:13,93    41.21 km/h    
18. / 25.    56    10016145026         Karel KUBA    CK Příbram Fany Gastro    38:11.70    03:17,05    41.15 km/h    
19. / 27.    52    10015425610         Jan BURGSTALLER    ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR    38:23.87    03:29,22    40.93 km/h    
20. / 29.    48    10015426014         Jan ROZEHNAL    DUKLA PRAHA    38:29.71    03:35,06    40.83 km/h    
21. / 30.    57    10047420553         Vojtech ŘEPA    TJ Favorit Brno    38:33.13    03:38,48    40.77 km/h    
22. / 31.    54    10015330731         Dušan VAVREK    TJ Favorit Brno    38:36.95    03:42,30    40.70 km/h    
23. / 32.    64    10047170272         Petr KELEMEN    DUKLA PRAHA    38:45.23    03:50,58    40.56 km/h    
24. / 38.    75    10047303244         Jan VONEŠ    TJ Favorit Brno    39:19.37    04:24,72    39.97 km/h    
25. / 39.    46    10023503989         Robert HULA    TJ LOKOMOTIVA BEROUN    39:23.15    04:28,50    39.91 km/h    
26. / 41.    41    10023479842         Martin ČECH    KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou    39:28.74    04:34,09    39.81 km/h    
27. / 42.    62    10046614241         Antonín KOSTIHA    SKC TUFO Prostějov    39:36.47    04:41,82    39.68 km/h    
28. / 44.    59    10046356583         Daniel MICHAL    Sportovní klub policie Duha Lanškroun (SKP Duha Lanškroun)    39:59.43    05:04,78    39.30 km/h    
29. / 46.    68    10047288793         Dan HOLFEUER    ELKOV AUTHOR Junior team    40:12.45    05:17,80    39.09 km/h    
30. / 48.    58    10010946432         Jan GAVENDA    Cycling Academy Tábor    40:15.55    05:20,90    39.04 km/h    
31. / 50.    47    10016304872         Michal PROCHÁZKA    TJ Favorit Brno    40:32.95    05:38,30    38.76 km/h    
32. / 51.    72    10016300529         Matej STYBOR    TJ KOVO PRAHA    40:35.87    05:41,22    38.72 km/h    
33. / 58.    65    10047318907         Šimon BÓDAY    TJ KOVO PRAHA    41:23.96    06:29,31    37.97 km/h    
34. / 59.    60    10059648516         Richard HABERMANN    TJ KOVO PRAHA    41:36.23    06:41,58    37.78 km/h    
35. / 60.    61    10015528670         Matyáš BUŠEK    TJ KOVO PRAHA    41:37.54    06:42,89    37.76 km/h    
36. / 61.    55    10023561987         Jan HAUF    Sportovní klub policie Duha Lanškroun (SKP Duha Lanškroun)    41:39.73    06:45,08    37.73 km/h    
37. / 64.    73    10023567950         Milan ŠIMEK    TJ Favorit Brno    42:01.45    07:06,80    37.40 km/h    
38. / 65.    70    10047455515         Petr JÍLEK    TJ KOVO PRAHA    42:11.88    07:17,23    37.25 km/h    
39. / 68.    69    10015522711         Ondrej HOLUBOVSKÝ    TJ STADION LOUNY    42:36.56    07:41,91    36.89 km/h    
DNF
/    39    10046583929         Hynek PALIČKA    ACK Stará Ves nad Ondřejnicí              0.00 km/h    
DNS
/    74    10023479034         Alvin TOMÁŠEK    Expres CZ - Scott Team Kolín              0.00 km/h 

   
SVK
1. / 3.    1    10011150536         Matúš ŠTOČEK    CyS - Akadémia Petra Sagana    36:08.20    01:13,55    43.50 km/h    
2. / 4.    6    10023479135         Lukáš KUBIŠ    ŠK Železiarne Podbrezová,a.s.    36:31.33    01:36,68    43.04 km/h    
3. / 10.    2    10010967751         Jakub VARHANOVSKY    ŠK Železiarne Podbrezová,a.s.    37:13.67    02:19,02    42.22 km/h    
4. / 14.    5    10015332044         Matej BLAŠKO    CyS - Akadémia Petra Sagana    37:46.93    02:52,28    41.60 km/h    
5. / 17.    3    10015814923         Matúš MELIS    Finančné centrum Team    37:49.62    02:54,97    41.55 km/h    
6. / 18.    9    10010948553         Martin CHREN    CK Olympik Trnava    37:51.80    02:57,15    41.51 km/h    
7. / 20.    7    10046016376         Tomáš MERIAČ    CyS - Akadémia Petra Sagana    37:59.30    03:04,65    41.38 km/h    
8. / 26.    12    10015850790         Pavol JANUŠ    CyS - Akadémia Petra Sagana    38:13.44    03:18,79    41.12 km/h    
9. / 28.    4    10046019309         Adam FOLTÁN    MŠK - CK Žiar nad Hronom    38:29.36    03:34,71    40.84 km/h    
10. / 33.    13    10016134417         Patrik PODOLAK    CyS - Akadémia Petra Sagana    38:53.96    03:59,31    40.41 km/h    
11. / 34.    11    10016237477         Dominik TOMAN    ŠKC Dubnica nad Váhom    39:04.80    04:10,15    40.22 km/h    
12. / 35.    14    10046065987         Ján GERÁT    CyS - Akadémia Petra Sagana    39:06.53    04:11,88    40.19 km/h    
13. / 36.    15    10046067506         Adam KAPITÁN    CyS - Akadémia Petra Sagana    39:14.89    04:20,24    40.05 km/h    
14. / 37.    8    10016236568         Andrej KALAFUT    Slávia ŠG Trenčín    39:17.34    04:22,69    40.01 km/h    
15. / 40.    16    10011068488         Filip KUŠNÍR    Športový klub HORAL-ALTO Slovakia Svit    39:23.75    04:29,10    39.90 km/h    
16. / 43.    20    10046046385         Andrej KOMORA    ŠKC Dubnica nad Váhom    39:42.12    04:47,47    39.59 km/h    
17. / 45.    34    10046095693         Tomáš BAŽÍK    TJ KOVO PRAHA    40:00.80    05:06,15    39.28 km/h    
18. / 47.    32    10046058412         Adam ČVIRIK    VELOKLUB Púchov    40:14.80    05:20,15    39.05 km/h    
19. / 49.    10    10046029211         Richard COMA    CyS - Akadémia Petra Sagana    40:16.03    05:21,38    39.03 km/h    
20. / 52.    18    10046050732         Ivan HAVRAN    Spartak Tlmače    40:38.07    05:43,42    38.68 km/h    
21. / 53.    24    10046103878         Tomáš REMIŠ    CK Olympik Trnava    40:50.98    05:56,33    38.48 km/h    
22. / 54.    27    10046072859         Richard BERDIS    Športový klub VELODRÓM Prešov    41:00.21    06:05,56    38.33 km/h    
23. / 55.    17    10046067607         Matúš FOLTÁN    CyS - Akadémia Petra Sagana    41:05.92    06:11,27    38.24 km/h    
24. / 56.    33    10015522004         Tomáš VAŠKO    Športový klub VELODRÓM Prešov    41:14.04    06:19,39    38.12 km/h    
25. / 57.    26    10056003437         Dávid VOJT    CyS - Akadémia Petra Sagana    41:23.61    06:28,96    37.97 km/h    
26. / 62.    22    10046055681         Tomáš KRÁLOVIČ    Mládežnícky cyklistický klub Nitra (MCK Nitra)    41:43.95    06:49,30    37.66 km/h    
27. / 63.    23    10046034160         Adam BUČKO    CyS - Akadémia Petra Sagana    41:47.57    06:52,92    37.61 km/h    
28. / 66.    21    10046024763         Robert BRIESTENSKÝ    VELOKLUB Púchov    42:20.10    07:25,45    37.13 km/h    
29. / 67.    28    10046059624         Jakub HLÚBEK    CYKLO SPIŠ    42:26.40    07:31,75    37.04 km/h    
30. / 69.    30    10046068314         Peter JAGELEK    CYKLO SPIŠ    42:42.23    07:47,58    36.81 km/h    
31. / 70.    31    10046105393         Radovan VRABEL    Cyklisticky tim Firefly    42:44.04    07:49,39    36.78 km/h    
32. / 71.    29    10023479943         Adrián ŠTEIN    Športový klub VELODRÓM Prešov    43:24.80    08:30,15    36.21 km/h    
DNS
/    25    10023479438         Samuel MIČIAN    Športový klub VELODRÓM Prešov              0.00 km/h    
/    19    10046104787         Viktor Jaromír SLEZÁK    ŠK Železiarne Podbrezová,a.s.              0.00 km/h    
 

Časovka juniorov spoznala svojich víťazov


Dnešné časovky máme za sebou. Pred chvíľou boli ocenení najlepší českí a slovenskí juniori, ktorí odjazdili na trati 26,2 kilometra. Na štart sa postavil aj cyklista domáceho CK MŠK Žiar nad Hronom Adam Foltán.

Juniori ČR

miesto Vojtech Sedláček - CK Příbram Fany Gastro - 34:54,65
miesto Richard Holec - TJ Favorit Brno - 35:54,89
miesto Šimon Vaníček - Expres CZ – Scott Team Kolín - 36:55,08
Vojtech Sedláček: „Ja som s časovkou úplne spokojný, veľa som trénoval, potvrdil som formu a som rád, že to dobre dopadlo. Bolo treba riadne prikladať aj zakladať. Český pohár som zajazdil dobre, takže som čakal, že dnes budem stáť na „bedni“.

Juniori SR

miesto Matúš Štoček  CyS – Akadémia Petra Sagana - 36:08,20
miesto Lukáš Kubiš   ŠK Železiarne Podbrezová - 36:31,33
miesto Jakub Varhaňovský    ŠK Železiarne Podbrezová - 37:13,67
Žiarčan Adam Foltán, zverenec trénera Františka Sitoru, prišiel do cieľa s časom 38:29,36, čo je strata na najrýchlejšieho pretekára +3:34,71. Zo Slovákov dosiahol 9. najlepší čas.

Matúš Štoček: „Časovka bola dosť netypická. Všetci to ale majú rovnaké. Čo sa týka mňa, som rád, lebo sa skľudnil vietor, bolo to také vyrovnanejšie, čo mne viac vyhovovalo. Čo sa týka medzičasov, mal som dosť časté a presné informácie. Niekde to vyzeralo lepšie, miestami som išiel dosť zle, ale dosť som sa bál hlavne posledné tri kilometre, čo boli do Žiaru posledné dva kopčeky. Trošku ma prekvapil Lukáš Kubiš, nahodil formu, ktorá mu vyšla. Časovka bola netypická v tom, že sa išlo v neskoršom čase. Štartovať o 19.15 hodine bolo iné, ale vyšlo mi to a som rád.“


Pridal: Nataška Kategória: Cyklistika, Štvrtok 22 jún 2017 - 18:19:28, Prečítané: 2935x
Zdielaj túto správu: Facebook Čítať / pridať komentár, komentárov: 0
Fotogaléria k správe
Diskusia k správe
Ďalšie novinky vo zvolenej kategórii:

Takto sa darí žiarskym cyklistom

Druhá časť sezóny žiarskych cyklistov prebieha prevažne na domácich cestách

František SITORA ocenený na galavečeri Zlatý pedál

Na galavečeri Zlatý pedál dostal cenu aj náš dlhoročný tréner.

Žiarski cyklisti pokračujú cyklokrosom

Pre cyklistický klub sa cestná časť sezóny skončila a začala cyklokrosová

Adama Foltána chcelo niekoľko klubov, kde nakoniec ide?

Cyklista Adam Foltán ukončil svoju poslednú sezónu v žiarskom klube.

Cyklisti zo Žiaru zakopali prehadzovačku

Žiarsky cyklistický klub má za sebou úspešnú cestnú sezónu

Aká bola sezóna žiarskych cyklistov?

Pokiaľ žiarské športové kluby pomaly rozbiehajú novú sezónu, žiarsky cyklistický klub sa blíži k záveru tej svojej

Žiarski cyklisti sa vrátili s medailami

28. a 29. júla sa v okolí Bánoviec nad Bebravou konali Majstrovstvá Slovenska mládeže v cestnej cyklistike.

Slovenský pohár v cyklistike - časovka O pohár primátora Žiaru

Cez víkend patrili cesty v okolí Žiaru mladým cyklistom. V sobotu 14.júla v Lovči odštartovala časovka jednotlivcov.

Slovenský pohár v cyklistike - pretek O pohár Slovalca

V nedeľu 15. jula pokračoval Slovenský pohár v cyklistike cestnými pretekmi.

Foltán a Procner o majstrovstvách pre ATV

Ako sme vás už informovali žiarsky cyklistický klub získal titul majstra Slovenska. O podrobnostiach sme sa porozprávali s Adamom Foltánom a s Michalom Procnerom.


ATV je s vami každý deň - informujme sa navzájom

Partneri ATV

© MAJOR Invest inc.
Vyhľadávanie a filter príspevkov
http://www.n-motor.mazdadealer.sk/modely/mazda3.xhtml
Žiadne informácie
Obedné menu na dnes zverejnilo:
0 reštaurácií Menu dnes | Zajtra
Odporúčame:
http://www.milujsvojevlasy.sk/
TOP 10
https://www.stranapriamademokracia.sk/
ATV na facebooku
Vaša anketa
Je podľa vás v meste dosť zelene?

ÁNO

NIE

Je mi to jedno



Poslané Nataška
Celkom hlasov: 60 Komentáre: 0
Predošlé ankety