Novinky - Kategória 'Iné športy'

Prvá slovenská súťaž na pumptrackovej dráhe v Žiari

1. októbra to bude rok čo bola otvorená v Žiari pumptracková dráha. V sobotu 29. júna sa na nej uskutočnila prvá súťaž a síce 2. kolo PumpCup 2017.

Nataška | Utorok 01 august 2017 - 22:10:41 | Iné športy | 0 | Prečítané: 178x

Máme doma bronzovú medailu z Majstrovstiev Slovenka

Darí sa nielen mladším, ale aj starším žiarskym atlétom.

Nataška | Pondelok 17 júl 2017 - 20:10:53 | Iné športy | 0 | Prečítané: 114x

Ďalšie 3 medaile z majstrovstiev Slovenska pre Žiar nad Hronom získal Atletický klub

Počas cyklistického víkendu v Žiari nad Hronom 24.a25.júna atléti bojovali na dvoch majstrovstvách Slovenska . M-SR juniorov a junioriek , ktoré sa konali v Bratislave a M-SR ml.žiakov a žiačiek, ktoré boli v Trenčíne.

Nataška | Nedeľa 25 jún 2017 - 13:46:51 | Iné športy | 0 | Prečítané: 447x

Žiarčanka Linda Majerčíková sa stala vicemajsterkou SR

V sobotu a v nedeľu sa v žiarskej ZUS aréne odohrali Majstrovstvá Slovenska v stolnom tenise

Nataška | Štvrtok 22 jún 2017 - 15:52:00 | Iné športy | 0 | Prečítané: 720x

Harmonogram pretekov MS v cyklistike

Majstrovstvá Slovenska v cyklistike sú najväčšou športovou udalosťou roka v Žiari nad Hronom. Organizátori počítajú, že príde až do 30 tisíc divákov, pred ktorými bude pretekať špička českej a slovenskej cyklistiky. Samozrejme nebude chýbať ani Peter Sagan.

Nataška | Streda 21 jún 2017 - 07:08:47 | Iné športy | 0 | Prečítané: 399x

MS v stolnom tenise sa konali v Žiari

V sobotu 17.6. a v nedeľu 18.6. sa v Žiari nad Hronom uskutočnili Majstrovstvá Slovenska v stolnom tenise najmladšieho žiactva.

Nataška | Pondelok 19 jún 2017 - 16:23:43 | Iné športy | 0 | Prečítané: 453x

V Žiari rastie nová atletická nádej

V piatok 16.júna sa v maďarskom meste Miskolc konalo Medzištátne stretnutie U18 v atletike.

Nataška | Nedeľa 18 jún 2017 - 23:12:34 | Iné športy | 0 | Prečítané: 321x

Žiarčanky doniesli z Ukrajiny striebro aj zlato

Členovia Karate klubu MŠK Žiar nad Hronom už pochodili množstvo štátov, no Ukrajina bola zatiaľ pre nich nenavštívenou krajinou. Všetko sa zmenilo 20. mája, kedy sa 5 členov nášho klubu zúčastnilo reprezentačného výjazdu na medzinárodný turnaj International Union Cup v meste Lvov na Ukrajine.

Nataška | Streda 07 jún 2017 - 14:29:48 | Iné športy | 0 | Prečítané: 518x

Naša Linda Majerčíková na stupni víťazov

Členka Stolnotenisového klubu MŠK Žiar nad Hronom dosiahla fantastický úspech na medzinárodnom turnaji Prague Grand Prix.

Nataška | Štvrtok 01 jún 2017 - 06:53:11 | Iné športy | 0 | Prečítané: 395x

Streetball čakajú tento rok zmeny

Vlani sa žiarsky streetbalový turnaj odohral 18. júna. Tento ročník je preložený na jeseň.

Nataška | Streda 31 máj 2017 - 18:35:26 | Iné športy | 0 | Prečítané: 354x