Predaj a servis výpočtovej techniky. Navštívte nás, volajte, mailujte - aj pre Vás nájdeme to správne riešenie. 0918 737275 / -email-SEWARE multimedia začala svoju činnosť v roku 1995.
Od počiatku sme sa orientovali predovšetkým na firemných zákazníkov. Najskôr boli poskytované služby jednoduché, zamerané na predaj a servis výpočtovej techniky. Neskôr s príchodom náročnejších zákazníkov sa náš kolektív odborníkov rozrastal a špecializoval, čím sa rozsah poskytovaných služieb rozširoval.


Od roku 2002 poskytujeme komplexné služby a to od zariadenia jednotlivých pracovísk, cez budovanie metalických, rádiových a optických sietí, špecifikáciu, dodávku a inštaláciu serverov, implementáciu softwarových riešení, až po preventívnu údržbu pracovísk, správu sietí, serverov, končiac kompletným IT outsorcingom. Naši najväčší zmluvní klienti sa na nás spoliehajú pri prevádzke rozsiahlych sietí s desiatkami pracovných staníc.

 

V roku 2011 sme sa rozhodli, že ponúkneme kvalitu našich služieb a dodávanej techniky aj zákazníkom zo segmentu domácností. Preto sme pripravili menšiu predajnú plochu s ponukou kvalitnej počítačovej techniky, komponentov a spotrebného materiálu, v pozadí ktorej je k dispozícii skúsený tím profesionálov. Viac ako  17. rokov existencie firmy vám dáva istotu, že nakúpite u predajcu ktorý Vám nielen poradí, ale aj pomôže so sprevádzkovaním pracoviska. S riešením od nás svoje údaje nikdy nestratíte a pohodlne sa ku nim dostanete presne takým spôsobom, ako potrebujete. S ovládaním vašej techniky vám tak isto pomôžeme a jedinou vašou starosťou bude výpočtovú techniku pohodlne a efektívne využívať. Vaša spokojnosť je naším prvoradým záujmom.

Začiatkom roku 2014 rozširujeme našu ponuku o predaj REFURBISHED výpočtovej techniky. Rozhodli sme tak na základe 10 ročných skúseností s týmito produktami.
Často sa pri špecifikácii jednotlivých zariadení stretávame s požiadavkou na vysokú kvalitu a spoľahlivosť, súčasne však s malými nárokmi na výkon. Takéto požiadavky sú bežné v prípade jednoduchých pracovísk registračných pokladníc, sieťových routerov, tlačových či scanovacích serverov adť.
V týchto prípadoch je kúpa aktuálnych modelov značkových počítačov zbytočne predimenzovaná a predražená. REFURBISHED technika so štandardnou zárukou 2roky sa ukázala ako optimálne riešenie.
Preto sme sa rozhodli ponúknuť takúto techniku aj užívateľom doma.

REFURBISHED počítače sú vhodné predovšetkým v prípade písania dokumentov, tabuliek, prehliadania internetu, komunikovania prostredníctvom internetového pripojenia s príbuznými či známymi.

Kúpa takejto techniky má viacero výhod:

     - výrazná úspora financií

     - zaručená vysoká kvalita

     - imidžové prestížne značky

     - spoľahlivý pracovný nástroj

     - nízke riziko so štandardnou zárukou

     - tiché zariadenia s nízkou spotrebou

     - ochrana zdrojov a životného prostredia


Produkty REFURBISHED je výpočtová technika používaná v klimatizovaných kanceláriách veľkých spoločností, kde pracovná doba nepresahuje 8 hodín denne a používa sa počas trvania 2 až 3 ročného leasingu. Potom je táto technika nahradená novou a cyklus sa opakuje. Pri notebookoch sa nezriedka jedná o zariadenia málo využívané manažérmi spoločnosti, ktorí svoje počítače väčšinou len prevážajú vo svojich služobných autách zo stretnutia na stretnutie. Počítače sú po vyradení z používania odkúpené, dôkladne vyčistené, otestované, súčiastky vykazujúce chyby či opotrebovanie sú vymenené. Nakoniec sú v 100% stave ponúkané na opätovné použitie.

Prirovnal by som to ku obchodu s autami, kde však málokedy autobazár uvedie vozidlo do bezchybného stavu. Aj napriek tomu sú 2 či 3 ročné jazdené značkové limuzíny veľmi obľúbené a vďaka ich cenovej dostupnosti si mnoho majiteľov vychutná inak nedosiahnuteľnú spoľahlivosť a komfort limuzín najlepších značiek.
Zamyslite sa teda, zvážte svoje nároky a ochotu investovať a prijmite ponuku na kúpu REFURBISHED značkovej techniky – neoľutujete! Ak si nebudete istý, či vám bude takýto počítač na vašu prácu stačiť, určite sa s nami môžete poradiť a samozrejme počítač pred kúpou vyskúšať.


ĎAKUJEME každému kto sa rozhodne pre použitie REFURBISHED techniky, lebo hospodárne nakladanie so zdrojmi, využívanie zariadení pokiaľ plnia účel a ochrana životného prostredia zníženou tvorbou odpadov a dôslednou recykláciou je jednou z priorít našej spoločnosti.


SEWARE multimedia – Váš spoľahlivý partner v oblasti IT

 

 

 


Pridal: Nataška Kategória: SEWARE multimedia, Nedeľa 25 november 2012 - 20:37:03, Prečítané: 7189x
Zdielaj túto správu: Facebook Čítať / pridať komentár, komentárov: 0
Fotogaléria k správe
Diskusia k správe
Ďalšie novinky vo zvolenej kategórii:

27 palcov a viac než FULL HD!

Ďalšou perličkou v rámci programu REFURBISHED je profesionálny monitor s obľubou používaný na grafických pracoviskách. Absolútne výstižné v tomto prípade je porekadlo - veľa muziky za málo peňazí ...

Čo by ste mali vedieť o REFURBISHED

Medzi najkvalitnejšie počítače určite patria značky IBM – LENOVO, HP, FUJITSU – SIEMENS či DELL. Táto technika bude spoľahlivo pracovať mnoho rokov. Prekvapivo, aj takéto počítače môžu byť cenovo dostupné ...

Vianočná SUPER PONUKA!

V predajni SEWARE multimedia na ul. SNP 94 v Žiari nad Hronom je pre každého pripravená Vianočná SUPER PONUKA! Kvalitné značkové počítače s najnovšími procesormi pre náročných, ale aj cenovo dostupná ponuka pre nenáročných používateľov, pre ktorých sú prvoradé efektívne použité peniaze. Veď posúďte sami ...

VIANOČNÁ PONUKA DELL

Kvalitný značkový počítač nemusí byť nedostupný. Ak nepotrebujete pre svoju prácu najnovšie procesory, tak práve takáto ponuka splní vaše očakávania a ušetrí vašu peňaženku! Presvedčte sa sami ...

Exkluzívna ponuka SEWARE multimedia

Ceníme si vernosť našich zmluvných zákazníkov a preto im vytvárame tie najlepšie cenové podmienky.

Vianočná ponuka LENOVO IdeaPad G580

""

 

Využite vianočnú ponuku a kúpte tento notebook len za 384,-EUR s DPH!
Ak hľadáte štandardný notebook na zábavu aj prácu za dobrú cenu, ponúkame vám LENOVO IdeaPad G580. Modelovou radou, do ktorej patrí aj tento notebook, sa špičková kvalita LENOVO stáva široko dostupnou. Tento notebook sa vám nebude rozsýpať pod rukami.

Vianočná ponuka ASUS K55VJ

Notebook ASUS K55VJ ponúka účinné chladenie a elegantné kovové prevedenie. Je charakteristický elegantným klínovitým designom a texturovaným povrchom. Tento notebook uspokojí svojimi vlastnosťami aj najnáročnejších používateľov.

Vianočná ponuka HP ProBook 4540s

Notebook HP ProBook 4540s je ideálny pre malé a stredné podniky. Poskytuje multimediálne nástroje, jednoducho použiteľné zabezpečenie, hliníkový obal na zvýšenie ochrany a displej s uhlopriečkou 39,6 cm (15,6 palca) a rozlíšením HD.

Vianočná ponuka Asus X55A

ASUS notebook X55A ponúka úchvatný výkon pre prácu aj multimédiá. Zásluhou kombinácie teplovodných trubíc a ventilačných otvorov ostáva opierka dlaní a klávesnica chladnejšia ako povrch tela. Maximálne pohodlie si preto vychutnáte aj pri dlhotrvajúcej práci.

Vianočná ponuka HP-650

Notebook HP 650 nezlyháva ani na cestách. Odolný kryt chráni matnú povrchovú úpravu bridlicovej farby, takže notebook vyzerá rovnako profesionálne ako vy. Pre prenosnosť notebooku nemusíte robiť kompromisy vo veľkosti displeja. Vezmite notebook HP 650 na každé rokovanie a vychutnajte si úžasné zobrazenie.


ATV je s vami každý deň - informujme sa navzájom

Partneri ATV

© MAJOR Invest inc.
Vyhľadávanie a filter príspevkov
http://www.n-motor.mazdadealer.sk/modely/mazda3.xhtml
Žiadne informácie
Obedné menu na dnes zverejnilo:
0 reštaurácií Menu dnes | Zajtra
Odporúčame:
http://skin-visage.sk/
TOP 10
https://www.stranapriamademokracia.sk/
ATV na facebooku
Vaša anketa
Je podľa vás v meste dosť zelene?

ÁNO

NIE

Je mi to jednoPoslané Nataška
Celkom hlasov: 81 Komentáre: 0
Predošlé ankety