Ako je všeobecne známe, Technické služby a.s., ktorých hlavným portfóliom je komunálny odpad, prešli v uplynulom období veľkými zmenami. O pokračovaní ekonomickej stabilizácie spoločnosti a ďalších zámeroch sme sa rozprávali s jej riaditeľom.


Pridal: Nataška Kategória: , Streda 06 marec 2013 - 09:22:39, Prečítané: 10140x
Zdielaj túto správu: Facebook Čítať / pridať komentár, komentárov: 0
http://www.tvziar.tv/news.php?cat.28

Video k správe
Dobré Slabé
50 %
Diskusia k správe
Ďalšie novinky vo zvolenej kategórii:

Zberný dvor zmenil otváracie hodiny

Pokiaľ sa chcete na zbernom dvore zbaviť starých nepotrebných vecí, tak si pozrite zmenu otváracích hodín.

Dni jesennej čistoty

Mesto Žiar nad Hronom v spolupráci so spoločnosťou Technické služby - Žiar nad Hronom, a. s. zorganizovali uplynulom týždni Dni jesennej čistoty. Pozrime si ako dopadli.

45 %

Na vlastných nohách a s ambíciami

Už viac ako rok pôsobia Technické služby Žiar nad Hronom a.s. pod svojou materskou spoločnosťou T+T a.s. Počas tohto obdobia sa podarilo dcérsku spoločnosť oddlžiť a stabilizovať.

49 %

Akcionár Technických služieb plní sľuby

Majoritný akcionár Technických služieb Žiar nad Hronom, žilinská spoločnosť T+T, plní ďalšie zo svojich sľubov voči občanom a mestu. Okrem čisto nových kontajnerov na odpad, ktoré mesto dostane v najbližších dňoch, začína s budovaním skládky komunálneho odpadu.

44 %

Člen predstavenstva: Zmeny budú pozitívne

Žilinská akciová spoločnosť T+T sa v uplynulých dňoch stala 90-percentným akcionárom žiarskej spoločnosti Technické služby, a.s. Nový akcionár vykonal v žiarskej firme už aj prvé opatrenia a zmeny.

50 %

Nový majiteľ robí prvé opatrenia a zmeny

Majiteľ 90.-tich % Technických služieb Žiar nad Hronom, a.s. firma Tatra Real predala svoj podiel žilinskej firme T+T potom, čo žiarsky poslanci neschválili ich kúpu na svojom poslednom zasadnutí.Mesto cez svoju eseročku TS,s.r.o. vlastní 10% spoločnosti TS,a.s. Spoločnosť zabezpečuje pre mesto len zber odpadov.

Deň otvorených dverí odpadového hospodárstva

V sobotu 9.6. 2012 sa konal tretí ročník dňa otvorených dverí odpadového hospodárstva v areáli technických služieb. Návštevníci si mohli prehliadnuť areál spoločnosti, vozový park ale aj dotrieďovaciu halu.

48 %

Venujte zábavu svojej rodine a zadarmo

Technické služby - Žiar nad Hronom, a.s. pozývajú všetkých na Deň otvorených dverí odpadového hospodárstva, ktorý sa uskutoční v sobotu 9.júna 2012 v čase od 13.00 do 17.00 v areáli Technických služieb na ulici SNP 131.

Podnikatelia, pozor na odpady!

Na základe vášho záujmu sme zisťovali ďalšie podrobnosti o zákone o odpadoch z obalov. Ten sa týka každého, kto podniká. Či už ide o veľkú spoločnosť alebo malého živnostníka.

43 %

TS získali finančnú odmenu

Vysávač Omega z roku 1962 a o dvadsať rokov starší rozhlasový prijímač Mende priniesli Technickým službám – Žiar nad Hronom, a. s. finančnú odmenu v celkovej výške 150 eur. Starými elektrospotrebičmi zaujali v súťaži vyhlásenej spoločnosťou Asekol o najstarší elektrospotrebič.


ATV je s vami každý deň - informujme sa navzájom

Partneri ATV

© MAJOR Invest inc.
Vyhľadávanie a filter príspevkov
http://www.n-motor.mazdadealer.sk/modely/mazda3.xhtml
Žiadne informácie
Obedné menu na dnes zverejnilo:
0 reštaurácií Menu dnes | Zajtra
Odporúčame:
http://www.studiolafemme.sk/
TOP 10
https://www.stranapriamademokracia.sk/
ATV na facebooku
Vaša anketa
Je podľa vás v meste dosť zelene?

ÁNO

NIE

Je mi to jednoPoslané Nataška
Celkom hlasov: 50 Komentáre: 0
Predošlé ankety