Mladší mini odohrali svoj sobotňajší zápas na súperovej palubovke v Banskej Bystrici.

ŠKP BBC Banská Bystrica : MŠK BK Žiar nad Hronom 60:40  (12:17, 11:5, 15:9, 22:9)

Body: Roderik Roško 12, Huraj Max 7, Oťapka Jakub 6,  Huraj Alex 4, Jakub Tapfer , Samuel Škorec, Matúš Polák, František Volentier 2, Kvačkaj Leo, Golebiowski Marek, David Hlaváč 1,

Hrali: Michal Kukučka, Mráz Mathias, Galko Henrich,  Michalov Timotej, Frič Daniel

Mladší mini odohrali svoj sobotňajší zápas na súperovej palubovke v Banskej Bystrici. Chýbali nám štyria hráči. Prvý polčas bol vyrovnaný, hlavne Alex Huraj výborne ubránil súperovho hráča – Zlochu, ktorý určoval hru súpera . Málo sme využívali Roderika – nášho podkošového hráča, každý len dribloval a dribloval s hlavou dole, bez významu  - až v závere, keď si chalani dali povedať , že to musí ísť prihrávkami dal Roderik  niekoľko košov za sebou a vyšlo nám zopár protiútokov.   Druhá a tretia štvrtina pripomínala skôr pozemný basketbal  - bojovalo sa o loptu na zemi. Stále rozskoky, loptu sme nedokázali udržať  - strácali sme ju pri driblingoch, prihrávkach, nedoskočili sme loptu.  Nezvládli sme niekoľko samostatných  nájazdov na kôš . Keby bola dôslednejšia obrana zápas mohol byť  vyrovnanejší. Za bojovnosť patrí pochvala Jakubovi Oťapkovi.

Tréneri: V.Fridrichová, P.Vívoda

foto ilustračné, archív ATV

Pridal: Nataška Kategória: Basketbal, Nedeľa 27 január 2019 - 23:46:18, Prečítané: 131x
Zdielaj túto správu: Facebook Čítať / pridať komentár, komentárov: 0
Diskusia k správe
Ďalšie novinky vo zvolenej kategórii:

Basketbal: Žiar vs. Liptovský Mikuláš

V sobotu 9. februára odohrali mladší žiaci Basketbalového klubu dvojzápas proti Liptovskému Mikulášu.

Mužom v závere dobrého zápasu chýbali sily aj kúsok šťastia.

Basketbal: 1.Slovenská liga Muži – skupina o 1.-6. miesto

Žiaru chýbalo 5 hráčov zo základného kádra

Basketbal: Mladší mini žiaci, sobota 09.02.2019

Basketbal: MŠK Žiar vs. ŽU Žilina

Muži basketbalového klubu odohrali v nedeľu prvý domáci zápas v nadstavbovej časti súťaže.

"Zakliaty žilinský kôš sme dokázali odkliať" hovorí tréner

Sobota 02.02.2019, 1. Liga stred žiakov. Informácie z prvej ruky prináša tréner a prezident žiarskeho basketbalového klubu Ján Valent.

Víkend žiarskych basketbalových kadetov

SOBOTA a NEDEĽA 2 a 3.02.2019, Celoslovenská liga kadetov- pozrite ako hrali Žiarčania.

Basketbal: Žiar vs. Prievidza

V nedeľu 20. januára odohrali kadeti basketbalového klubu ďalší zápas na domácej pôde.

Basketbal: Žiar vs. Iskra Petržalka

V sobotu 12. januára nastúpili muži žiarskeho basketbalového klubu na zatiaľ najdôležitejší zápas sezóny.

Basketbal: Žiar vs. Spišská Nová Ves

Ako prví zo žiarskych športovcov vstúpili do nového roka basketbalisti.